نتایج جستجو برای عبارت :

شرکت در کنکور با ماسک و دستکش

با توجه به اینکه از محصولات مورد نیاز این روزهای کرونایی جامعه، تولید انواع ماسکها من جمله ماسک نمدی ،  ماسک پزشکی ، ماسک N95 ، ماسک سه لایه ، دستکش لاتکس ، دستکش یکبار مصرف ، ماسک نمدی ، ماسک نانو ، ژل ضد عفونی ، مایع ضد عفونی ، لباس پزشکی و ... میباشد ، تولیدی ما به سهم خود اقدام به تولید و توزیع ماسک نمدی با بهترین متریال موجود بازار نموده است ، امیدوارم موجب کاهش قیمت شود .
ادامه مطلب
با توجه به اینکه از محصولات مورد نیاز این روزهای کرونایی جامعه، تولید انواع ماسکها من جمله ماسک نمدی ،  ماسک پزشکی ، ماسک N95 ، ماسک سه لایه ، دستکش لاتکس ، دستکش یکبار مصرف ، ماسک نمدی ، ماسک نانو ، ژل ضد عفونی ، مایع ضد عفونی ، لباس پزشکی و ... میباشد ، تولیدی ما به سهم خود اقدام به تولید و توزیع ماسک نمدی با بهترین متریال موجود بازار نموده است ، امیدوارم موجب کاهش قیمت شود .
ادامه مطلب
دو سه روز پیش همسرم گفت ظاهرا ممنوعیت فروش ماسک و دستکش توسط داروخانه ها،برداشته شده و قراره همه داروخانه ها ماسک و دستکش به مردم بفروشن.
به همین خاطر امروز به چند تا داروخونه سر زدیم به امید یافتن دستکش لاتکس و ماسک  n95،همه شون هم بلا استثنا گفتن هیچی نداریم.از همه شونم پرسیدم که پس چی میگن به داروخونه ها ماسک و دستکش دادیم و ممنوعیت فروشش برداشته شده؟گفتن اصلا همچین چیزی نیست،یکیشون هم گفت خانم به خدا نامه داریم که هیچ داروخونه ای حق نداره
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شهروندان خواست که دستکش، دستمال و ماسک استفاده شده خود را در یک کیسه جداگانه و دربسته به درون سطل‌های زباله بیندازند.
صدرالدین علیپور درخصوص آخرین وضعیت امحاء پسماند بیمارستان‌های ایزوله در تهران گفت: از هفته گذشته که موضوع شیوع کروناویروس مطرح شد، مجهز کردن کارگران پسماند به ماسک و دستکش در ایستگاه‌های میانی بازیافت و سایت آرادکوه در دستور کار قرار گرفت، گفت: بعد از آن نیز به معاونت خدما
کتاب ، جدول ، سریال Friends ، موزیک و بازی Carrom Disc Pool همه تایم من تو این روزا رو پر میکنه و تقریبا یکی دو ساعتی هم پیاده روی روزانه توی پارک با ماسک و دستکش که البته تصمیم گرفتم دیگه از فردا دستکش استفاده نکنم چون چه فرقی داره وقتی به صورت دست نمیزنم دستکش بپوشم چندان تفاوتی نداره در عوض مدام با اسپری الکلی ضد عفونیش میکنم.
 اسم ماسک N95 من را یاد گوشی های نوکیایی می اندازد که تازه آمده بود و دوربین 5 مگاپیکسلی کارل زایس داشت. برای ما در آن زمان که با دوربین های VGA گوشی عکس های هنری می گرفتیم 5 مگاپیکسل چیزی در حد ماشین های خودران تسلا در این دوره بود!

راننده تاکسی ماسک فیلترداری زده بود که به نظرم آمد باید N95 باشد و دستکش به دست داشت. قرار بود ما را از فرودگاه به صد و خورده ای کیلومتر آن طرف تر برساند. از این پرچانه هایی بود که می خواست هر طور شده مسافرش شویم تا در س
دستگاه تولید ماسک
نیاز بازار در شرایط کنونی به تولید ماسک در انواع مختلف N95 ، ماسک پزشکی ، ماسک یکبار مصرف ، ماسک فیلتر دار ، شرکت آذین گستر البرز اقدام به تولید دستگاه ماسک در انواع مختلف نموده است. دستگاه تولید ماسک با بهترین کیفیت و به روز ترین تجهیزات و کمترین قیمت تولید شده و در اختیار تولید کنندگاه قرار میگیرد.
تولید ماسک با توجه به اهمیت بالا در رعایت بهداشت زمان تولید و بسته بندی باید در فضایی تولید شود که فارغ از هرگونه آلودگی و
به گزارش هموار کنکور، از روزی که خبر انتشار ویروس کرونا در کشور به گوش رسید، دنیای آرام پشت کنکوری ها متلاطم شد.
بلافاصله عده ای، به حق یا نا حق، با دلیل و بی دلیل، شروع کردند به ثبت اعتراضات گسترده
در خصوص عدم برگزاری آزمون کنکور.
عده ای کمپین و گروه تشکیل دادند برای مخالفت و ایستادگی در برابر برگزاری آن.
برخی از راه های مختلف با سازمان سنجش درگیر شدند.
کار را به مجلس و نمایندگان و دولت و وزارت بهداشت کشاندند.
پای پلیس را هم وسط کشیدند!
که مباد
* مردم ما همیشه عادت کردن به نالیدن. به اینکه وای چقدر بدبختیم. همه چیز گرونه. نمیشه هیچی خرید. شرایطمون بد شده. کاش بمیریم راحت شیم. این چه زندگیه و...
بعد که کرونا اومد و سایه ی مرگ رو دیدن، حمله ور شدن به داروخونه ها و لوازم بهداشتی فروشی ها برای چاپیدن ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده. 
این میان هم برخی با خوردن الکل (مـشـروبات الکلی) سعی بر این داشتن که خودشون رو مصون کنن از این ویروس که یا اون دنیا تشریف بردن یا رفتن تو کما یا کور شدن!
* این رو
امروز، رفتیم توی خونه ای در پودنک که مُشتی وسایل رو بیاریم انبار مثل قفسه، کولر، لوله، پله و در یک کلام خرت و پرت! اول صبح دوستم بهم زنگ زده می گه محمّد دستکش من هم بیار. گفتم باشه و دستکش رو گذاشتم توی ماشین و با مهدی به سمت پودنک حرکت کردیم. توی راه فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که برای هممون یه دستکش نیاز هست چون هم وسایلا سرد بودن و هم تیز و ممکن بود به دستامون آسیب بزنن. رفتم ابزارفروشی و 3جفت دستکش صنعتیِ دیگه گرفتم. رسیدیم پودنک و یکی از دست
توی این شرایط فقط دارم استرسامو به خانوادم انتقال میدم
از بابام میترسم سرکار میره خرید انجام میده و با کلی ادمای مختلف سرکار داره 
و منم که سکته میکنم هی میگم دستاتو بشور ماسک بزن  دستکش ببر همرات ژل ببر همرات
میدونم ولی دیگه تحمل ندارم
ماسک دیگه نداریم...ماسک جراحی میخوام:(
لطفا لطفا اگه جایی میشناسید انلاین سفارش بدیم بهم بگید
به گزارش کوچان نیوز :سرهنگ حمید محمدی نسب، فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه گفت : ۲۵ هزار و ۶۳۴ عدد دستکش لاتکس احتکار شده ، همچنین ۱۱۰ عدد ماسک و هزار و ۱۷۰ لیتر از مواد ضد عفونی کننده در این شهرستان کشف و ضبط شد.
سرهنگ حمید محمدی نسب افزود : این اقلام بهداشتی، در چند روز گذشته کشف و برای توزیع بین مردم در اختیار شبکه بهداشت و درمان آستانه اشرفیه  قرار گرفت.وی گفت : در این رابطه ۲ متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
مثل کابوس میمونه. وضعیت این روزای کشور و البته جهان. کورونا اومده و درمانی براش نیست و واکسنی هم نیست.  همه ماسک زده و دستکش پوشیده و البته بعضیا بدون ماسک و دستکش که خیلی نگرانشونم. مردم کشور ما که سیل و زلزله و تحریم و گرونی رو هم دارن! واقعا وضعیت بدی شده. نگرانم و ناراحت. به خصوص که دم عیده! از کلی وقت پیش فکر میکردم که میرم سبزه میگیرم، چیزای هفت سین، لباس خونه برای توی عید که تازه و نو باشه. البته تمام لباسای عیدم رو خریدم و دو تا قلم رو هم سف
ویروس کرونا برای یکسری از افراد خطر بیشتری دارد و بهتر است هم از ماسک،  هم از دستکش استفاده کنند. اگر نمی توانید ماسک بخرید، بهتر است خودتان دست بکار شوید و یک ماسک پارچه ای برای خودتان بدوزید. در ادامه فیلم آموزش دوخت ماسک پارچه ای را ببینید.
چگونه ماسک پارچه ای بدوزیم :
در شرایط کرونایی داشتن ماسک دیگر یک ضرورت است، به هر حال باید کم کم جامعه به حالت عادی برگردد و نیاز به داشتن ماسک بیشتر احساس میشود. ماسک پارچه ای برای حضور عادی در جامعه ب
استغفار یعنی دستکش دست کردن و ماسک زدن و لباس ویژه در صورت ضرورت پوشیدن. استغفار یعنی لباس آلوده و کفش را بیرون در گذاشتن و ماسک و دستکش را در جای امن دفن کردن و سپس به «خانه» وارد شدن و آرامش داشتن. استغفار یعنی از محیط ویروسی دوری گزیدن و دور از ویروسیان «زیستن«

این ایلان ماسک فوق العاده اس!!! اگه تو دنیا ده تا آدم به درد بخور باشه، قطعا یکیش این ایلان ماسکه
اینم وانت تسلا موتورز که ایلان ماسک ازش رونمایی کرد. چند روز قبل هم اسپیس ایکس ( شرکت فضایی که ایلان ماسک بنیانش گذاشته) با یه موشک همزمان 60 ماهواره رو تو مدار قرار داد.
ما آدما خیلی خوشانسیم که وقتی میگن تو دنیا 7 میلیارد آدم زندگی میکنه، ایلان ماسک رو قاطی بقیه آدما میکنن و میشمرن!!!
چه موقع از ماسک استفاده کنید !؟ و چه زمانی و چگونه می توان از ماسک های پزشکی برای محافظت در برابر کروناویروس استفاده کرد ؟قبل از قرار دادن ماسک نمدی یا هر نوع ماسک دیگر ، دستان خود را با دستمال حاوی الکل یا صابون و آب تمیز کنید.دهان و بینی را با ماسک نمدی یا ماسک سه لایه و یا هر نوع ماسکی که تهیه نموده اید بپوشانید و مطمئن شوید که هیچ شکافی بین صورت و ماسک شما وجود ندارد.
ادامه مطلب
کاربرد کش ماسک در ثابت نگه‌داشتن ماسک تنفسی در طول فعالیت‌های روزانه، بر کسی پوشیده نیست. سالانه افراد زیادی برای محافظت از ریه‌های خود در برابر ذرات آلاینده و گرد و غبار موجود در هوا، بیماری‌های تنفسی شایع مانند آنفولانزا و دیگر بیماری‌های عفونی، از ماسک تنفسی استفاده می‌کنند. ماسک‌های تنفسی از لحاظ کاربرد و ویژگی‌ها دارای انواع مختلفی هستند. از رایج‌ترین آنها می‌توان به ماسک صورت یا ماسک کاغذی، ماسک پزشکی یا ماسک سه لایه و ماسک ف
یه سر رفتم داروخونه از بقل باجه اول رد شدم خانومه به آقاهه گفت ماسک نداریم ... از کنارش رد شدم رفتم تو نوبت وایستادم دیدم کلی آدم مسن ریختن تو میگن ماسک میخوایم  آقاهه میگفت ماسک نداریم وقتی یکی برای سومین بار پرسید یکم عصبانی شد و به شیشه اشاره کرد گفت  نوشتیم که
...ماسک نداریم...گفت آها نوشتی... بله دوستان از الان قحطی شروع شد
سالم باشید... ❤️
بیان مسئله:
این روزها با گسترش شیوع ویروس کووید 19 مصرف کالاهایی مثل انواع دستکش ها، ماسک ها و دستمال کاغذی به شدت افزایش پیدا کرده است. افزایش استفاده از کالاهای یکبار مصرف به معنای افزایش تولید پسماند است. آخرین یافته های پزشکی می گوید ماندگاری کرونا ویروس 2019 روی سطوح طولانی است پس دستکش های استفاده شده و ماسک ها دیگر پسماند عادی تلقی نمی شوند بلکه پسماند خطرناک و عفونی هستند. گستره تولید این پسماندهای خطرناک نیز به شدت بزرگ است و پراکندگی
آغاز تولید ماسک در شرکت ایران خودرو

با دستور مدیرعامل شرکت ایران خودرو، شرکت مهرکام پارس اقدام به تولید روزانه ۱۰ هزار ماسک و توزیع در شبکه بهداشت و درمانی می نماید.
فرشاد مقیمی- مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو - به شرکت مهرکام پارس ماموریت داد که برنامه تولید روزانه ۱۰ هزار ماسک بهداشتی جهت یاری به شبکه سلامت کشور برای مبارزه با کرونا را در این شرکت اجرایی نماید.

این در شرایطی می باشد که ویروس کرونا خیلی از شهرهای ایران و کشورهای
کنکور 98 با همه ی فراز و نشیب ها خود تمام شد. حال این تورنمنت بزرگ به نقطه ی پایانی خود رسید. بزرگترین آزمون در نظام آموزشی کشور به نام آزمون کنکور هم برگزار شد. شما عزیزان دل که بعد از این راه سخت در مسیر کنکور ، در جلسه ی آزمون شرکت کردید ، می توانید دفترچه سوالات کنکور 98 را از وبلاگ ما دانلود کنید. دفترچه ای که برای هر 5 رشته ی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان آماده ی دانلود رایگان به صورت فایل pdf می باشد. نکته ی قابل توجه اینجاست که دانش آموزان
دستگاه تولید ماسک پزشکی یکبار مصرف
ماسک های چند لایه یکی از انواع ماسک های پزشکی یکبار مصرف است که از پارچه اسپان باند و ملت بلون تشکیل می شود.
شرح لایه های مصرفی در ماسک یپزشکی یکبار مصرف
1. لایه های اسپان بند : جهت جلوگیری از ورود ذرات معلق در هوا به داخل مجاری تنفسی می باشد.
2. لایه ملت بلون : به عنوان لایه اصلی ماسک عمل می کند. ماسک پزشکی یکبار مصرف حدود 2 الی 4 ساعت در برابر عوامل بیماری زا محافظت دارند و بعد از گذشت این زمان باید ماسک تعویض گرد
فواید بلک ماسک و ماسک طلا برای صورت
 بلک ماسک و ماسک طلا این روزها به میزان زیادی توسط خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرند، اما این دو ماسک چه مزیت هایی برای پوست دارند؟
بلک ماسک و ماسک طلا چه فوایدی برای پوست دارند؟
استفاده از ماسک طلا مزیت های زیادی برای پوست دارد. قیمت این ماسک ها بالاست، بنابراین در هنگام خرید آنها ممکن است دچار تردید شوید. با این حال مزیت هایی که
ماسک طلا برای پوست دارد، باعث می شود قیمت این ماسک ها زیاد برایتان ا
این جریان کرونا دیگه خیلی خطری شده یجورایی بیخ گوشمونه و ازونجا که تو ۱۵ روز اول هیچ علایمی نداره واسه همین نمیشه فهمید کی آلودست کی نیست برای همین چندتا ماسک n95 و دستکش نخی و یک باکس دستکش لاتکس و ژل ضدعفونی پمپی گرفتم و حتی باشگاهم نرفتم چون از قدیم گفتن کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
تا ببینیم چی پیش میاد.
دستگاه تولید ماسک بهداشتی
با توجه به افزایش آلودگی هوا، ویروس ها، میکروب ها، ریزگردها، انواع بیماری های واگیردار و ... نیاز به انواع ماسک افزایش یافته است ، در گذشته فقط گروه خاصی مثل پزشکان و پرستاران از ماسک استفاده میکردند که با توجه به موارد و مشکلات ذکر شده مردم عادی هم به مصرف ماسک های بهداشتی نیاز پیدا کرده اند.
ماسک های تولیدی با توجه موارد استفاده مختلف با مواد اولیه و شرایط تولید مختلف تولید و مورد استفاده قرار میگیرند ، دستگاه تول
چه موقع از ماسک استفاده کنید !؟ و چه زمانی و چگونه می توان از ماسک های پزشکی برای محافظت در برابر کروناویروس استفاده کرد ؟قبل از قرار دادن ماسک نمدی یا هر نوع ماسک دیگر ، دستان خود را با دستمال حاوی الکل یا صابون و آب تمیز کنید.
ادامه مطلب
چه موقع از ماسک استفاده کنید !؟ و چه زمانی و چگونه می توان از ماسک های پزشکی برای محافظت در برابر کروناویروس استفاده کرد ؟قبل از قرار دادن ماسک نمدی یا هر نوع ماسک دیگر ، دستان خود را با دستمال حاوی الکل یا صابون و آب تمیز کنید.
ادامه مطلب
شرکت فاکسکان، سازنده گوشی تلفن‌های آی‌فون اپل در اقدامی غیر عادی، به تولید ماسک پزشکی می‌پردازد.
این شرکت همچنین در پی آن است تا خط تولید قطعات الکترونیک خود را که به خاطر انتشار ویروس کرونا متوقف شده از سر بگیرد.
شیوع ویروس کرونا باعث افزایش شدید تقاضا برای ماسک شده و در سراسر جهان اکنون کمبود ماسک‌های پزشکی وجود دارد.
فاکسکان می‌خواهد تا پایان ماه جاری، روزانه دو میلیون ماسک تولید کند.
این شرکت در شبکه اجتماعی وی‌چت گفته "در نبرد با ای
سلام به عنوان یک شهروند پیشنهادی را خواستم مطرح کنمبیاییم یک کمپین هر ایرانی خانواده من است تشکیل دهیم و منشورش را اینگونه تعریف کنیمدر این روزهای سخت به فکر همسایه سالمند خود باشیم و اگر برای خود خریدی داریم و یا نانی می خریم به آنها هم بگوییم و برایشان هم خرید کنیمهر کوچه و محله ای گروهی تشکیل دهیم و کوچه ها ومکانهای اطراف خود را ضد عفونی کنیماگر دستکش و ماسک اضافه داریم به بقیه هم بدهیممطمئن باشید دست در دست هم این ویروس را شکست می دهیم چ
با سلام
هر وقت اسم کنکور میاد لذت میبرم چون هیچ امتحانی مثه کنکور برام جذاب نیس. رقابت سخت باعث میشه آدم بیشتر از تواناییش زحمت بکشه. شاید خیلی ها حالشون از کنکور بهم بخوره. ولی من ازش لذت بردم. انشالله که کنکور ۹۸ برای بچه های ریاضی، تجربی و انسانی مطابق میلشون باشه.
یا حق
دستکش پلاستیکی یکبار مصرف
دستکش یکبار مصرف خیلی ساق بلند محصول جدید شرکت ماموت پلاستیک می باشد.
موارد استفاده:
۱) فعالیت های آزمایشگاهی
۲) خدمات فنی خودرو
۳) تعویض لباس نوزاد
۴) پاک کردن سبزیجات
۵) واکس زدن کفش
۶) مصارف درمانگاهی
۷) جهت استفاده در پمپ بنزین ها
و ...
کد محصول: 6260145619114

هزاران هزار سرباز
هر روز سپیده دم
با دستکش و بی دستکش
مایع ظرفشویی می ریزند
اسکاچ می مالند
کف درست می کنند
آب می ریزند
و انتظار می کشند
تا ظرف بعدی کثیف شود
تا دوباره دستکش به دست کنند
تا بشورند
تا وقت بگذرد
.
.
.
آیا بهتر نیست برای تبلیغات مایع ظرفشویی دورتو و اکتیو از یک سرباز استفاده کنیم ؟
مشاوره ای در مورد استفاده از ماسک در اجتماعات و مناطقی که موارد COVID-19 را گزارش کرده اند

ادامه مطلب
دستکش پلاستیکی یکبار مصرف
دستکش یکبار مصرف خیلی ساق بلند محصول جدید شرکت ماموت پلاستیک می باشد.
موارد استفاده:
۱) فعالیت های آزمایشگاهی
۲) خدمات فنی خودرو
۳) تعویض لباس نوزاد
۴) پاک کردن سبزیجات
۵) واکس زدن کفش
۶) مصارف درمانگاهی
۷) جهت استفاده در پمپ بنزین ها
و ...
کد محصول: 6260145619114

حالا نیستین عکس پروفایل و استوری های مخاطبین پزشک من رو ببینین. همگی ماسک N95 زده و گان پوشیده و دستکش جراحی دستشونه و البته شیلد گذاشتن و احساس فلمینگ بودن بهشون دست داده که یکی ندونه فکر میکنه توی آی سی یو عفونی کشیک میدن.
فقط میتونم بگم وات دِ فاک امروز روز واقعا عجیبی بود با یه نفر که مشکوک به کرونا بود از نزدیک برخورد داشتم البته با اینکه هم اون ماسک و دستکش داشت و هم من ولی نمیتونم بگم که استرس نداشتم و ندارم که نکنه این ویروس تخمیو گرفته باشم. زمان همه چیزو مشخص میکنه.
در این مطلب به دستورالعمل استفاده از ماسک n95 و ffp2 و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار و تنفسی هوا می پردازیم :

نکته بسیار مهمی در استفاده از ماسک n95 و ffp2 وجود دارد و آن دانستن دستورالعمل و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار به شکل صحیح است

ادامه مطلب
و در کمال ناباوری هم تجربی و هم زبان، دانشگاه، دانشکده ی اقتصاد افتادم...
هوم. هق هق حتی! :( صبح برم نمیتونم برگردم خونه و بعد برم زبان. :|
خدا بابا رو به راه راست هدایت کنه که مثل کنکور سال 96 ساعت 5 صبح بیدارم نکنه... هی بگه توی ترافیک گیر میکنیم!! :/
البته من دو بار اینجا کنکور شرکت کردم، هم با محیطش آشنام و هم این که بی نهایت سیستم تهویه و خنک کننده اش عالیه. ضمنا کنکورهای خوب و رضایت بخشی هم بودن. :) به امید خدا که این دو تا کنکور پیش رو هم توی اقتصاد خ
دستگاه ماسک طبی N95
گروه صنعتی آذین گستر البرز با توجه به نیاز بازار و درخواست مشتریان اقدام به تولید دستگاه های تولید ماسک طبی N95 نموده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تصاویر و لیست قیمت محصولات ماسک طبی با شماره های زیر تماس بگیرید :
مدیر فروش واحد دستگاه تولید ماسک : جناب آقای مهندس افشار
تلفن تماس : 09121362252
شماره واتساپ جهت دریافت تصاویر و فیلم های دستگاه : 09376583183
جهت مشاهده ویدیو دستگاه تولید ماسک اینجا کلیک کنید.

دستگاه ماسک طبی N95

هر سال هزاران نفر در آزمون کنکور سراسری شرکت می‌کنند. در این بین عده زیادی شکست میخورند و مجبور هستند یک سال دیگر از عمر خود را پشت کنکور صرف کنند. اما معدود افرادی که هر سال در کنکور سراسری موفق می‌شوند چه رازی در کار خود دارند. نحوه درس خواندن یا برنامه ریزی رتبه‌های برتر کنکور به چه صورت است. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به تفاوت‌های یک رتبه برتر با دانش آموز معمولی که از پس کنکور سراسری بر نمی‌آید بپردازیم. پس از مطالعه این مقاله ش
ادامه مطلب
اون چیزی که از ظواهر امر بر میاد مشکل این ویروس کرونا حالا حالا گریبانگیر ما است. فکر می کنم اینکه منتظر دولت محترم باشیم تا برای ما دستکش و الکل و ماسک تهیه کنه کاملا خواسته ای بیهوده است.
فکر می کنم هر چه زودتر باید خودمون دست به کار بشیم و تولیدات خانه ای را شروع کنیم.

خوشبختانه من که این علم شیمی اینجا به دردم میخوره
سلوم 
کنکور چه خبر !!!؟ 
امیدوارم که وقتی صفحه روز باز کرده باشین اشک ریخته باشین البته از نوع شوقش 
_ زنگ زدم به یکی از دخترا بگم نتایجو زدن اونم مثل من کنکور داده بود ! از صحبتاش خواهر کوچیکش که کنکور اولش بود فهمید که نتایجو زدن و اون لحظه من فقط صدای جیغ شنیدم 
خودمم کنکور رو یه شارژ هدیه گرفتم
پ ن : برام ویس داده با صدای پره بغض از نتیجش ناراضی بود
فقط میتونم بگم وات دِ فاک امروز روز واقعا عجیبی بود با یه نفر که مشکوک به کرونا بود از نزدیک برخورد داشتم البته با اینکه هم اون ماسک و دستکش داشت و هم من ولی نمیتونم بگم که استرس نداشتم و ندارم که نکنه این ویروس تخمیو گرفته باشم. زمان همه چیزو مشخص میکنه.
بیماری توکسوپلاسموز سگ 

عامل بوجود آورنده این بیماری، تک یاخته ای بنام توکسوپلاسما گوندی است که در انسان، حیوانات خونگرم و پرندگان توانایی ایجاد بیماری را دارد. این تک یاخته درتمام نقاط دنیا گسترش یافته است.

مشاوره و آموزش بیماری توکسوپلاسموز سگ

پرهیز کودکان، بالغین و زنان آبستن از تماس با گربه های آلوده و ولگرد، خاک (آلوده) و گوشت خام.استفاده از غذاهای کنسرو شده، خشک و کاملا پخته برای گربه های خانگی، مراجعه منظم به دامپزشک برای برن
هر سال موقع اعلام نتایج کنکور حالم گرفته میشه؛ به طور نامحسوس. هر سال یادم میافته نتیجه من چیزی نبوده که در شان من باشه. هرسال حس شکست کنکور تازه میشه. و هر سال کنار همه‌ی اینا دلم میخواد رشته مورد علاقه م رو میخوندم..  من یه رتبه خوب کنکور ریاضی به دلم بدهکارم. 
برای دیدن ویدیو کلیک کنید

در این روزها که کرونا به یک مهمان ناخوانده تبدیل شده ،
و با توصیه پزشکان ، مردم به زدن ماسک توجه خاصی پیدا کردن ،
متاسفانه ماسک هایی که توسط تولید کنندگان تولید شده و میشود پاسخ گوی استفاده مردم نیست.
لذا مردم و مخصوصا خانم های خانه به ماسک پارچه ای روی آوردن.
چرا که این ماسک هم تهیه کردنشون ساده تر هست،
و هم اینکه این ماسک پارچه قابل شست و شوی هست.

طبیعتا می دانید که وقتی اسم محصول یکبار مصرف به میان می آید منظور چیست؟ 
تمامی محصولات یکبار مصرف اگر با کیفیت و به صورت بهداشتی تولید شوند می توانند به حفظ بهداشت افراد و جامعه کمک کنند. 
دستکش فریزری یکی از محصولاتی است که خیلی از افراد در بسیاری از مشاغل الزام می دانند تا از آن استفاده کنند. 
اما آیا سود تولید دستکش یکبار مصرف آنقدر بالا می باشد که بتوان از آن به عنوان یک شغل پردرآمد یاد کرد؟
خط تولید دستکش جراحی، نایلونی، لاتکس زمانی خی
 عامل گرانفروش که در شهر رشت ماسک را ده برابر گرانتر می فروخته  دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی گیلان با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبر گرانفروشی ماسک در یکی از فروشگاه‌ها، مشخص شد فردی ماسک را با ده برابر قیمت واقعی می فروشد
کارآگاهان پلیس بلافاصله به همراه نماینده تعزیرات حکومتی در بازرسی از مکان یاد شده تعداد ۷۴ عدد ماسک خارجی کشف و متهم ۴۵ ساله با تشکیل پرونده قضایی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شد
وای ماسک
با شروع توزیع ماسک، عده ای که کلا معترض اند هم شروع کردند. که چرا توزیع ماسک حضوری است؟ چرا ماسک رو دم در خونه ها تحویل نمی دید؟ چرا....؟ چرا......؟این چرا ها برای اعضای ستاد چیز عجیبی نبود. چون قبل از پخش ماسک به همه این چرا ها رسیده بودند و جواب هم داشتند. و اینکه راه های مختلفی رو برای توزیع بررسی کرده بودند که بهترین راه حل شد شیوه توزیع حضوری در چند محل مشخص شهر....روز اول عده ای از ستاد برای جواب دادن به چرا ها کمر همت بستند و وارد کارزار

ما باید با کرونا مبارزه کنیم. کرونا قابل پیشگیری است. استرس و عصبانیت برای بدن ما سم است. بهتر است از خانه خارج نشویم.اگر هم از خانه خارج می شویم با دستکش خارج شویم. ماسک خیلی مهم نیست اما اگر جاهای شلوغ می رویم ماسک بیا اندازیم البته دستکش فراموش نشود. دستکش از ماسک مهم تر است. کسانی که بدنشان ضعیف است و پیر هستند ماسک استفاده کنند.دست شستن را فراموش نکنید. هر موقع بیرون می روید قبل از آن دست هایتابشویید و هر موقع از بیرون بر گشتید دست هایتان
وی پس از اخذ مدرک دیپلم در سال ۱۳۵۴ برای اولین‌بار در کنکور سراسری شرکت کرد و در رشته دام‌پروری دانشگاه ارومیه قبول شد. پس از سه ترم مجدداً در کنکور سال ۱۳۵۸ با رتبه ۱۰۴ در رشته حقوق قضایی دانشگاه تهران قبول شد؛ پس از چندی در روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به کار شد. با ورود به واحد اطلاعات سپاه پاسداران، نام مستعار حسن باقری را برای خود برگزید.
دستکش بدون انگشت مدل پیچی ( دو تا مدل یکم باهم فرق دارن)
قبول سفارش با رنگ دلخواه خودتون
ساق دستکش به هر میزان که بخواین بلند یا کوتاه میشه
برای ثبت سفارش اینستاگرام منو فالو کنید و دایرکت پیام بدین و یا به آی دی تلگرام من پیام ارسال کنیدآدرس اینستاگرام من  instagram.com/igigili
آی دی تلگرام     Telegram.me/igigili
گزارش بیست و سی را دیدم و دلم میخواست توی تلویزیون مشت بزنم...پزشک های دوست داشتنی،پرستارهای فداکار،ممنون که هستید و هزار جفنگیات دیگه.تا دیروز پزشکها خونخوار بودن و از گوشت مریضاشون تغذیه میکردن و آخر هفته ها توی جزیره ی شخصی شون موهیتو هورت میکشیدن...حالا که ماسک و دستکش و لباس محافظتی ندارن و بچه های مردم جون شون رو گذاشتن کف دستشون و کسی نیست ازشون محافظت کنه شدن قهرمان...

اموز برای چندتا امضا رفتم بیمارستان.چندتا از اینترن ها اومده بود
در اینجا قصد دارم یکی از مهمترین بخش های فتوشاپ یعنی ماسک کردن لایه ها را به شما آموزش دهم. در این آموزش یاد می گیریم ماسک چیست، چگونه کار می کند، و چه موقع باید از آن استفاده کنیم. اگر تا به حال از نزدیک شدن به ماسک در فتوشاپ می ترسیدید الان وقت آن است که ترس را کنار گذاشته و ادامه ی مطلب را تا آخر بخوانید.
ادامه مطلب
یادم میاد که سیطره ی یاد کنکور کارشناسی به حدی بر همه ابعاد زندگی ام بالاگرفته بود، که بیشتر از اینکه برای آمادگی مرگ چیزی پیش بفرستم، برای آمادگی کنکور چیز پیش می فرستادم.
و موفق هم شدم
اگرچه توقع بیشتری می رفت از اون من، ولی خب از سابقون کنکور بودم.
نمی دونم چرا واقعیت یقینی ای همچون مرگ به اندازه ی کنکور کارشناسی برام شهودی نشده!
چرا نمیشینم ورق ورق حقایق رو بخونم و از سردذگمی دربیام؟
چرا برای اون واقعه ی عظیم حقایق و تقوا رو در لوح جانم ثب
دستورالعمل استفاده از ماسک n95 در واقع یک دفترچه ی راهنما و کاتالوگ استفاده ی درست از ماسک فیلتردار N95 همراه با رعایت نکات ایمنی ضروری است نکته بسیار مهمی در استفاده از ماسک n95 و ffp2 وجود دارد و آن دانستن دستورالعمل و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار به شک صحیح است زیرا در صورتی که فرد از ماسک تنفسی به طرز درست استفاده نکند و نکات مهم در هنگام استفاده از آن را نداند بروز اشتباهات کوچکی می تواند خطرناک باشد و باعث احساس ایمنی و مصونیت غیر واقعی به ف
دستورالعمل استفاده از ماسک n95 در واقع یک دفترچه ی راهنما و کاتالوگ استفاده ی درست از ماسک فیلتردار N95 همراه با رعایت نکات ایمنی ضروری است نکته بسیار مهمی در استفاده از ماسک n95 و ffp2 وجود دارد و آن دانستن دستورالعمل و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار به شک صحیح است زیرا در صورتی که فرد از ماسک تنفسی به طرز درست استفاده نکند و نکات مهم در هنگام استفاده از آن را نداند بروز اشتباهات کوچکی می تواند خطرناک باشد و باعث احساس ایمنی و مصونیت غیر واقعی به ف
سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکن سابق ملوان ۲ هزار بسته معیشتی به نیازمندان بندر انزلی اهدا کرد.
سیدجلال حسینی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال و بازیکن و کاپیتان پرسپولیس که اهل بندرانزلی است به مناسبت نیمه شعبان 2 هزار بسته مواد غذایی، مواد بهداشتی، ماسک و دستکش به ارزش یک میلیارد تومان به نیازمندان این شهرستان اهدا کرد.
این ورزشکار خیر همچنین از میلاد امام حسین(ع) تا میلاد مهدی موعود(عج) هر شب 400 وعده غذای گرم بین نیازمندا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021همانطور که مستحضر هستید، طی سال های اخیر تاثیر معدل در کنکور سراسری بسیار پر رنگ تر از گذشته بوده است. حال به دلیل شرکت داوطلبان نظام جدید در کنکور سراسری داوطلبان در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی کنکور تهران مشاوره سوالاتی را در رابطه با میزان و
یادمه تو سالای هفتاد کنکور اینقدر سخت بود که غش و ضعفی و افت فشار خون  زیاد بود به طوری که پزشک و پرستار واورژانس تو مراکز امتحان آماده بودن ولی الان کنکور راحت شده ولی بازم یه عده استرس دارن با خودم میگم اگه اینایی که الان کنکوری هستند اون زمان بودن چیکار میکردن؟
هوم؟

++ بعدا نوشت :عاقا کنکوری ها اعتراض کردن که نخیر کنکور سخته . عاقا ما شکر خوردیم کنکور آسون نشده خوبه .
۲/۱ فنجان خاک رس مخصوص لکه گیری پارچه
یک قاشق غذاخوری بنزوئین
نارون کوهی مقطر
همه مواد را مخلوط کرده و خوب هم بزنید. ماسک را روی پوستتان بمالید و ۳۰ تا ۴۰ دقیقه اجازه بدهید که خشک و سفت شود. یک حوله دستی کوچک را با آب گرم خیس کرده و روی صورتتان بیندازید.
وقتی ماسک شروع به صاف شدن کرد، به آرامی آن در حرکت های دورانی را با حوله از ری صورتتان پاک کنید و با میزان کافی آب گرم بشویید.
انواع دستکش های پزشکی
انواع دستکش های پزشکی با توجه به نوع مصرف آن ها در تمامی فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد و شما می توانید دستکش مورد نظر خود را از این سایت خریداری نمایید.
حال در ادامه به انواع دستکش های پزشکی و نوع کاربرد و جنس آن ها می پردازیم تا شما برای خرید دستکش مورد نظر به مشکل برنخورید و آن چه را که می خواهید خریداری نمایید.
تمام دستکش های پزشکی یک بار مصرف می باشد و پس از هر بار مصرف باید آن ها دور بیاندازید و دستکش دیگری جایگز
کلیه متقاضیان تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به منظور اعلام علاقه مندی خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام کنکور سراسری اقدام نمایند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، شرکت در این آزمون تابع شرایط و ضوابطی است که در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . از این رو علاقه مندان به شرکت در ثبت نام کنکور سراسری 1400 پس از مطالعه این دفترچه و بررسی بندهای مختل
شیوع ویروس کرونا در جهان به سرعت پیش روی می کند. دوره پنهان بیماری و قدرت انتقال خیلی زیاد، کرونا را به شایع ترین ویروس دنیا تبدیل کرده است. اگر چه محدود کردن استفاده از وسایل عمومی، یکی از راه های خوب کنترل اپیدمی است اما گاهی حضور در مجامع و استفاده از وسایل عمومی ناگریز به نظر می رسد.
استفاده از خودپرداز نیز از این قاعده مستنثنی نیست. با آیریک تجارت همراه باشید تا نکاتی که به سلامتی شما در هنگام استفاده از خودپرداز کمک می کند را مرور کنیم.
ح
روشن شدن پوست صورت با این ماسک های قوی خانگیرنگ پوست به هیچ وجه ، معیار مناسبی برای اندازه گیری زیبایی نیست. اما هنگامی که به مرز 20 سالگی میرسید، متوجه میشوید که پوستتان در حال تغییراتی است.رنگ دانه ها ، لکه های تیره ولک ها شروع به ظاهر شدن میکند. و به نظر میرسد که قصد ماندن دارد. در چنین مواردی هر چه زودتر اقدام کنید بهتر است. در ادامه این بخش از سلامت پوست و موی نمناک تعدادی ماسک برای شما معرفی کرده ایم که باعث پاک شدن لکه های پوستی و روشن شدن
از ماسک تنفسی برای جلوگیری از انتقال بیماری استفاده می شود و معمولا اوج استفاده از ماسک در فصل پاییز و زمستان است که افراد در معرض سرماخوردگی و آلرژی قرار دارند. 
این ایام که روزهای بهاری سال 99 سپری می شود تمامی مردم جهان با ویروس جدیدی به نام کرونا ویروس درگیر هستند. این ویروس در اندازه بسیار کوچک با مقیاس نانومتر می باشد. خط تولید ماسک فیلتر دار در این روزها بسیار پرطرفدار شده است چرا که به گفته پزشکان این نوع ماسک و همچنین ماسک سوپاپ د
ایده دستکش در طراحی لباس
از دستکش در طراحی لباس ایده بگیرید. نکات در عکس تلاش برای نشان دادن نوع تفکر خلاقانه طراح است.

آموزشگاه مقتدریموسس، مدیر و مشاور طراحی لباستلفن: 0912279514677904462

لطفا سئوال و نظر خود را در قسمت زیر درج بفرمایید.
غیر اصل
⭐⭐⭐⭐⭐
ویژگی های محصول:
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل
دسته بندی محصول :
#مد_و_پوشاک
برای خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل
[عکس 320×320]
دیدن توضیحات و تخفیف برای خریدنمشاهده مطلب در کانال
غیر اصل
⭐⭐⭐⭐⭐
ویژگی های محصول:
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل
دسته بندی محصول :
#مد_و_پوشاک
برای خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل
[عکس 320×320]
دیدن توضیحات و تخفیف برای خریدنمشاهده مطلب در کانال
اگر قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارید و معدل و نمرات نهایی  که در سال سومه کسب کرده اید مطلوب نبوده می توانید در ترمیم معدل شرکت نمایید.
اگر دانش آموز پایه پیش دانشگاهی و یا پشت کنکوری 98 در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی هستید و در نمرات نهایی سال سوم دبیرستان نمرات مطلوبی را کسب نکرده اید و قصد شرکت در ترمیم معدل برای کنکور سراسری 98 را دارید این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید . ما در این پست مشاوره ای به طور کامل در مورد شرایط ثبت نام در
چرا و چگونه از ماسک صورت استفاده کنیم؟

ماسک صورت و تاثیر مثبت ماسک صورت بر شادابی پوست

استفاده از ماسک صورت قوانین خود را دارد. اگر ماسکهای صورت را بصورت صحیح مصرف نکنید، اثربخشی خاصی از آن نخواهید دید. در این مطلب روش مصرف صحیح ماسک صورت را به شما میگوییم.
استفاده از ماسک صورت در برنامه های حرفه ای مراقبت از پوست صورت، بعد از این مراحل قرار می گیرد؛ 
- پاکسازی. 
ادامه مطلب
Shirazart.blog.ir 
*شروع کلاس عملی کنکور هنر از ۱۵ تیر ماه ،از ابتدا 
* این کلاس فقط برای کنکوریهایی است که انتخابشان زیر گروه یک است میباشد .
* جهت مشاوره و ثبت نام در کلاسهای آنلاین کنکور عملی ( مرحله دو ) کنکور هنر ،زیر گروه یک ،با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ ،زهرا جوکار تماس حاصل فرمائید. 
با این ماسک هایی که تلویزیون نشون میده مردم دارن میدوزن مشکل دارم.آخه وقتی در برابر ویروس حفاظتی نداره چرا منابع رو حروم میکنن؟بهتر نیست همون هزینه و وقت رو بذارن روی کار دیگه ای؟
خانواده م هم موقع بیرون رفتن از این مدل ماسک ها استفاده میکنن و به حرف من گوش نمیدن که این نهایتا جلوی غبار رو میگیره نه ویروس و باکتری.خوبه بیرون رفتن مون کمه وگرنه برای هر مرتبه یه بار حرص میخوردم.
اخیرا با ورود این ویروس کرونا تمام افراد با هزینه های بسیار بیشتری نسبت به قبل مواجه شده اند و از طرف دیگه هم بنا به دلایل مختلف درآمد آنها نیز کاهش یافته است. البته منظورم از کاهش درآمد مباحث مربوط به قیمت دلار و تورم نیست. بلکه بطور واقعی هم با درآمد ریالی کمتری مواجه شده ایم.

مثلا بسیاری از افراد برای عید آماده شده بودند تا درآمد مناسبی را از کاسبی و خدمات و غیره کسب کنند در حالیکه این درآمدها عملا وجود خارجی ندارد. بسیاری از مشاغل هم که ک
+ چرا هیچ داروخونه ای ماسک نداره ولی خیلی ها بیرون تو خیابون ماسک میفروشن اونم به قیمت خدا تومان؟
رو در داروخونه کاغذ A4 زده بودن که "ماسک نداریم سوال نفرمایید". بعد روبرو درِ همون داروخونه یکی دست فروشی میکرد. چی میفروخت؟ فقط ماسک!
همین نوشته "ماسک نداریم" رو روی در خیلی از داروخونه ها دیدم.
+ از مرگ ترسی ندارم. اینکه کرونا بگیرم بمیرم هم واسم اهمیتی نداره. فقط اگر بیمار شدم، بیماری من در خانواده منتشر نشه و کسی رو درگیر نکنه.
حتی وصیت کردم که اگر
به گزارش روابط عمومی و کتابخانه ملی کتابخانه های عمومی ، طبق بخشی که مصوب چهارشنبه 15 اردیبهشت توسط دبیرکل و کارکنان شرکت است ، کتابخانه های عمومی در سراسر کشور – پس از حدود سه ماه رعایت اورژانس با قوانین و مقررات بهداشتی و درمانی ، اورژانس را آغاز خواهد کرد. دارن کار میکنن.طبق راهنما ، در مثال اول ، بخش های بهداشتی موظفند مطابق با تعداد کتابخانه ها و کتابخانه ها ، مراکز بهداشتی از جمله سپر صورت ، ماسک ، دستکش یکبار و ضدعفونی کننده دست را تأم
Shirazart.blog.ir 
*شروع کلاس عملی کنکور هنر از ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹،از ابتدا 
* این کلاس فقط برای کنکوریهایی است که انتخابشان زیر گروه یک است میباشد .
* جهت مشاوره و ثبت نام در کلاسهای آنلاین کنکور عملی ( مرحله دو ) کنکور هنر ،زیر گروه یک ،با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ ،زهرا جوکار تماس حاصل فرمائید. 
انواع دستکش های پزشکی
انواع دستکش های پزشکی با توجه به نوع مصرف آن ها در تمامی فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد و شما می توانید دستکش مورد نظر خود را از این سایت خریداری نمایید.
حال در ادامه به انواع دستکش های پزشکی و نوع کاربرد و جنس آن ها می پردازیم تا شما برای خرید دستکش مورد نظر به مشکل برنخورید و آن چه را که می خواهید خریداری نمایید.
تمام دستکش های پزشکی یک بار مصرف می باشد و پس از هر بار مصرف باید آن ها دور بیاندازید و دستکش دیگری جایگز
دستکش پنجه ای موتور سیکلت TERCOM
یکی از مهم ترین لوازم جانبی موتور سیکلت دستکش مخصوص موتور سواری است. به دلیل خطرات احتمالی موتور سواری، استفاده از دستکش موتور سیکلت بسیار اهمیت دارد. دستکش پنجه ای موتور سیکلت جهت کنترل بهتر وسیله نقلیه و همچنین کاهش صدمات وارده به دست راننده در هنگام تصادف بسیار مهم می باشد.
ویژگی های دستکش پنجه ای TERCOM
دستکش پنجه ای TERCOM باعث محافظت از دست ها در سرما و گرما و تابش نور خورشید می شود. نوع چرم استفاده شده در دس
توضیحات
اینفوگرافیک/ قوانین مهم قبل از انتخاب رشته کنکور

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری، نحوه انتخاب رشته کنکور، یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین کنکور می شود.
مسئله انتخاب رشته کنکور، اگر مهمتر از خود کنکور نباشد، ارزش کمتری هم از آن ندارد، پس لازم است داوطلبان کنکور اطلاعات ضروریانتخاب رشته را بدانند و به درستی نسبت به آن اقدام کنند.

حتما بخوانید : کدوم آزمون آزمایشی رو شرکت کنم؟
منبع: عینکی

ماسک ها و درمان های آن ها برای پوست
برای رفع لک صورت می توان از ماسک های گیاهی استفاده کرد، البته اگر کسی بخواهد درمان کلی شود خوب است که خودش را به یک پزشک حاذق طب سنتی دانشگاهی بسپارد.
فواید زرده تخم مرغ برای پوست
زرده تخم مرغ عمدتا از آب و چربی تشکیل شده است، که باعث می شود عامل مهمی برای اتصال به آب باشد.
به همین دلیل ماسک زرده تخم مرغ و عسل بر روی صورت باعث رطوبت رسانی در سلول های پوست شما شده و صورت شما را نرم و لطیف می کند.

ماسک های چهره ی
برای رفع لک صورت می توان از ماسک های گیاهی استفاده کرد، البته اگر کسی بخواهد درمان کلی شود خوب است که خودش را به یک پزشک حاذق طب سنتی دانشگاهی بسپارد.
زرده تخم مرغ عمدتا از آب و چربی تشکیل شده است، که باعث می شود عامل مهمی برای اتصال به آب باشد.
به همین دلیل ماسک زرده تخم مرغ و عسل بر روی صورت باعث رطوبت رسانی در سلول های پوست شما شده و صورت شما را نرم و لطیف می کند.
ماسک های چهره ی زر

ما برای شما مجموعه ای از 10 ماسک Instagram که عکس های شما را تبدیل می کند و آنها را در خوراک رسانه های اجتماعی برجسته می کند. این ماسک ها آسان برای استفاده هستند، فقط عکس های خود را در داخل فایل فتوشاپ جای گذاری کنید، تنظیمات لازم را انجام دهید و بدون هیچ کاری انجام می شود.
ادامه مطلب
یکی دیگر از تولیدات با کیفیت تاراتکس کش ماسک پرستاری یا سه لایه است.
این کش با ضخامت 2.5 تا 3 میلیمتر و استحکام مطلوب مناسب استفاده در ماشین های آلتراسونیک تولید ماسک سه لایه و حتی دوخت با چرخ های خیاطی است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:
09153887762

از الان برای کنکور 1400
از الان برای کنکور 1400 شروع کنید
با برنامه ریزی درست و استفاده ازمنابع معتبر و پر بازده زیر نظر اساتید کشوری برنامه اوج یادگیری صد در صد به موفقیت می رسید 
قبل اینکه ادبیات بخونید این وویس کوتاه رو حتما گوش بدین...
چه کتابایی باید بخونم؟چیکار کنمتا مثل حبیب شاگرد استاد احمدی ادبیات کنکور سراسری را ۱۰۰ درصد بزنم!!!!
اوج یادگیری
بهترین مشاور و برنامه ریز کنکور ایران با صدها کارنامه مستند شاگردان ایشان که دروس عمومی را در
پاورپوینت ده گام تا کنکور
پاورپوینت ده گام تا کنکور، در 116 اسلاید. ده گام تا کنکور به ده گام اساسی برای موفقیت در آزمون های ورودی و بخصوص کنکور پرداخته است. داوطلبان کنکور سراسری برای موفقیت در کنکور فرایندی را باید پشت سر بگذارند. این فرایندها در ده گام اساسی تدوین شده اند که از شناخت کنکور شروع و به انتخاب رشته ختم ...
فروش ماسک

فروش ماسک
ماسک امروزه برای کارهای بسیار استفاده می شود از آلودگی هوا گرفته تا بیمارستانها اتاقهای جراحی به خصوص امروزه با وجود بیماری کرونا استفاده از ماسک یک نیاز درجه یک جامعه شده است طوری که وقتی شما به داروخانه ها مراجعه میکنی در پشت شیشه داروخانه کاغذی چسبانده که ماسک نداریم لطفا سوال نفرمایید .در کل ماسک از هر گونه آلودگی جلوگیری کرده و باعث جلوگیری از بیماری های ویروسی و واگیردار می شود ماسک انواع مختلفی دارد که هر کدا
چند روز قبل مصاحبه نماینده اعزامی سازمان جهانی بهداشت به ایران با رسانه ملی را نگاه می‌کردم وی به زبان انگلیسی گفت:
"وقتی از پزشکان و پرستاران پرسیدیم به چه چیزی نیاز دارید گفتند نیازشان تجهیزات است، ماسک است، گان است، دستکش است و علاوه بر این چون تعداد بیماران شدیداً مبتلا به کرونا خیلی زیاد است به ونتیلاتورهای بیشتری هم نیاز دارند."
مترجم همزمان گفت:
"وقتی از پزشکان در خصوص بحثهای مختلف درباره وسایل حفاظت شخصی مثل ماسک و بقیه پرسیدیم و گف
امروز قراره کارت ورود به جلسه رو بدن که چهاردهم بریم و کنکور بدیم
بعد از یه سال پشت کنکور موندن این صحنه برام اشناس و خوب خودمم آروم ترم چون میدونم کار خودمو کردم و نتیجه ای که میخوام رو به دست میارم
خواستم این متن هم لا به لای اینا بمونه
خلاصه که امسال ذوق دارم زود تَر برم سر جلسه و پاسخنامه ام رو پر کنم
:))))))
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و هر دانشگاهی در دوره روزانه مشغول به تحصیل باشین برای کنکور مجدد باید تا تاری
و اینجاست که خلاقیت ها گل میکنه
من رو تو خیابون دیده و میگه این چه ماسکیه زدی به صورتت؟( آخه از اون جهت که عینکی هستم، مجبورم طوری سفارش بدم به همسر تا برام طراحی و بعد دوختش رو انجام بده که هم نصف عینکم بیاد روش چون بخار نزنه و مقدار زیادی هم بره زیر چونه‌م که قشنگ چفت صورتم بشه)
میگم چشه مگه؟
میگه نشناختمت. چه وضعشه؟(بعد میخنده)
(یه قدم میرم عقب که ترشحات حاصل از خنده‌ی‌ بدون مرزش نکُشه ما رو) میگم این که چیزی نیست. پیشنهاد کردم برا خودش یه دون
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط اشتراکی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز، حسین عادلی سعدآباد، اعتراف کرد: شرکت های مسافربری معتمد در پایانه های مسافربری موظف به رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی بخاطر مبارزه با بیماری کرونا هستند.   وی افزود: این مشارکت ها باید با اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری داخل اتوبوس ها، ضدعفونی و عملیات سم زدایی داخل اتوبوس های مسافربری، استفاده از ماسک و دستکش توسط مسافران عزیز و سایر مقر
با اتمام امتحانات و شروع تابستان، رسماً سال کنکور 99 برای دانش آموزان آغاز میشود و آن دسته از داوطلبین هم که کنکور داشته اند و چندان از آن راضی نبوده اند به فکر مطالعه برای سال بعد می افتند و برنامه ریزی کنکور را شروع میکنند.
ادامه مطلب
موهای صاف، شانه پذیر و مرتب از اصول زیبایی در خانم ها است. لوازم مراقبت از موی بسیاری وجود دارد که استفاده از آنها سبب تقویت مو شده و موهای یک دستی خواهید داشت.
سالهای سال است که نرم کننده های مو در حمام و بعد از استفاده از شامپو به ساقه های مو زده می شود تا موهایی نرم و شانه پذیری داشته باشیم. حتی بعضی از افراد در حمام موهایی که دارای نرم کننده است را شانه می کنند تا بعد از حمام دچار مشکل نشوند.

اما آنچه تفاوت بین ماسک و نرم کننده مو را رقم می
این آموزش را با دقت، قبل از شروع به شارژ کارتریج مطالعه کنید. ما در تعمیرکارسلام پیشنهاد می کنیم همواره و در هنگام استفاده از پودر تونر از ماسک و دستکش استفاده کنید. کارتریج تونر اورجینال برای پرینترهای HP LaserJet Pro M102 و HP LaserJet  Pro M130 کارتریج مدل HP 17A CF217A است.
به منظور استفاده دوباره از کارتریج خالی، تونر باقی مانده را تخلیه کنید.
ادامه مطلب
نوزاد را روی شکم برهنه ی مادرش گذاشتم.پارگی زایمانی را دوختم،حین درآوردن پیشبند و دستکش و آستین و عینک و ماسک و چکمه های زایمان از بین اسم های مدّنظر مادر "اهورا" را انتخاب کردم.به خواهر زائو تبریک گفتم و "خسته نباشید خانم دکتر"ش را به دل خوش شنیدم و از اتاق زایمان شماره ی شش خارج شدم.
اگر یک نفر دوسال قبل که استاجر زنان بودم،یا اصلا همین دو ماه قبل که قرار بود اینترن زنان شوم این سناریوی بالا را تعریف میکرد از ته دل میخندیدم...اما این اتفاق در و
عزیزم از تهران تا اینجا بیش از نود درصد حرف‌ها حول کرونا می‌گرده. از آدم‌هایی که ماسک می‌زنن خیلی خوشم نمیاد. به نظر می‌رسه آدم‌های سطحی باشن که فکر می‌کنن ماسک به کمکشون میاد!
جانم تو از مرگ فرار نکن. این‌جوری وحشی و هار دنبالت میدوئه. آروم باش و حتی اگه نیاز بود بغلش کن:)
سوالات کنکور 98             http://t.me/davazdahumi
برای دانلود سوالات کنکور 98 روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
دانلود سوالات کنکور 98 تمام رشته ها   telegram.me/davazdahumi
سوالات کنکور 98 ریاضی وفنی     http://t.me/davazdahumi  
سوالات کنکور 98 تجربی    http://t.me/davazdahumi 
سوالات کنکور 98 علوم انسانی  http://t.me/davazdahumi 
چگونه از بیمار کرونا در منزل نگهداری کنیم ؟افراد مبتلا به کرونا و خانواده هایشان باید کاملا آگاه و هوشیار باشند تا بتوانند خطر پراکنده شدن بیماری را به حداقل و همچنین احتمال زنده ماندن فرد بیمار را به حداکثر برسانند. اگر افراد خانواده بیمار مراقبت های اصولی و امن داشته باشند ، احتمال شیوع این بیماری تا حد زیاد کاهش پیدا می کند. حال در این قسمت از سلامت نمناک به طور کامل و مفصل نکات مهم برای نگهداری از فرد مبتلا به کرونا را به شما آموزش خواهی
ماسک زغال چیست؟
اگر این روزها نگاهی به ترکیبات به کار رفته در محصولات زیبایی بیندازید، در بسیاری از موارد می‌توانید نام زغال را نیز مشاهده کنید. زغال فعال اخیرا به یکی از مهمترین مواد به کار رفته در محصولات آرایشی و بهداشتی تبدیل شده و از پاک کننده‌های صورت تا انواع ماسک زغال ، شامپو، صابون و اسکراب‌ها را در بر می‌گیرد.
ادامه مطلب

ماسک های چهره ی
ماسک های چهره ی زر
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
انصراف از دانشگاه
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
انصراف از دانشگاه وسربازی
انصراف از دانشگاه علمی کاربردی
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پژوهش سرای دانش آموزی ابن سینا شهرستان دیّر